-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005320-a
Товар не повинен мати походження з території Російської Федерації\Республіки Білорусь\ Ісламської Республіки Іран. Місце поставки Товару проводиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Ковалівка, вулиця Незалежності, 45. Дата поставки: до 30.09.2026 року Кількість товару 1 комплект Оплата за отриманий Покупцем Товар здійснюється Продавцю на протязі 20-ти робочих днів з дня його отримання згідно видаткової накладної, шляхом безготівкового розрахунку.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
343 612.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3e440172c69345318812b6201b53f299
Внутрішній номер закупівлі:
30238613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005320-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41334728
-
Адреса:
57113, Україна, Миколаївська область, смт Ольшанське, Миколаївський район, селище міського типу Ольшанське, вул. Шкільна, будинок 25А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступа Ольга Сергіївна 380669382742 osvita.olshanske@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 612.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:27 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:27 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:27 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴343 612.50 Обладнання з водопідготовки