• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання з водопідготовки

Оголошено тендер

412 335.00 UAH
Номер: 14b5b1e633e2406e8c07dc53eecaf010
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006309-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 412 335.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання з водопідготовки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання з водопідготовки
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБлагодійні кошти
Сума412 335.00 UAH