• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

525 672.40 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 419fc67ed98f4231a4a76dcd0d3c48fa
Внутрішній номер закупівлі: 30238604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005297-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дмитро Сергійович Самець +380634075064 samecd@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 525 672.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:26 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴525 672.40 послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра