-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту двигуна
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005335-a
Завершена
122 683.20
UAH з ПДВ
Номер:
7351312c620d43648ab842d7b4aa2f16
Внутрішній номер закупівлі:
30238628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005335-a
Замовник:
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865445
-
Адреса:
70443, Україна, Запорізька область, село Лисогірка, вулиця Шкільна будинок 15А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярмоленко Любов Олексіївна +380633641770 mpobilenke@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
122 683.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІМПУЛЬС-4»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24520112
-
Контактна особа:
Подбєрьозкін Валентин Володимирович 0503414334
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Уральська, будинок 1
Ціна пропозиції
122 683.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6dca82d572cc446faf90f7bce2a93664
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005335-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ІМПУЛЬС-4»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24520112
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Уральська, будинок 1
Номер договору:
16
Сума договору:
122 683.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
102 236.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний