-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS- ID: UA-2026-08-31-010844-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244114
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мило господарське (код за ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)- ID: UA-2026-08-31-010736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244112
3 ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ВУЗОЛ УРЯДОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 34264453ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5...×-
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л
- ID: UA-2026-08-31-010837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244111
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34004453ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник- ID: UA-2026-08-31-010839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244110
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Мобільний логі...×-
Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Мобільний логістичний пристрій на базі планшету)
- ID: UA-2026-08-31-010802-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244108
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-010853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244106
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЖУРАВЛИК" ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26340489ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8Gb 320MHz)- ID: UA-2026-08-31-010842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244104
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X+Саундбар NEOR SR 100 Plus (Код за ДК 021:2015 «Єдини...×-
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X+Саундбар NEOR SR 100 Plus (Код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-010840-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244103
Виконавчий комітет Уманської міської ради ЄДРПОУ: 04061613ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у рез...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-010836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244101
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
USB накопичувачі- ID: UA-2026-08-31-010829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244100
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-010818-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244097
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термоперетворювач та інше- ID: UA-2026-08-31-010832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продук...×-
Електромонтажні вироби (код та назва за ДК 021:2015: 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція)
- ID: UA-2026-08-31-010798-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244094
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44322200-5 Кабельні роз’ємиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба бежева,колор сонячний,фарба водорозчина- ID: UA-2026-08-31-010826-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244093
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7- ID: UA-2026-08-31-010825-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244091
11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38043077ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-