-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010837-a
Класифікатор медичних виробів НК 031:2024: W0103010599 - Калібратори цільної крові контрольні матеріали для гематології – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
33 179.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
40
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
13361e2f6aff4421aa5b567bd96d0ad4
Внутрішній номер закупівлі:
30244111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010837-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34004453
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вербська Марина 380432665404 vocdil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 179.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:48 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 179.64 Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л