-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010837-a
Класифікатор медичних виробів НК 031:2024: W0103010599 - Калібратори цільної крові контрольні матеріали для гематології – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
33 179.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
20
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Звернень немає. Додайте звернення першим. До завершення можливості подачі звернень залишилося 4 дні