• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л

Оголошено тендер

35 502.21 UAH
Номер: c5f54be742e14aa98cd85a207dc8e5b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009589-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 35 502.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), розчин для промивання, фасування: 1л, лізуючий розчин, фасування: 1л, розчин ізотонічний, фасування: 20л
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період Класифікатор медичних виробів НК 031:2024: W0103010599 - Калібратори цільної крові контрольні матеріали для гематології – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше, W0103010199 -Реактиви для (автоматизованого) гематологічного аналізатора – інше
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:59
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма)
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 флакон
Період постачання до 31.12.2026
Розчин для промивання, фасування: 1л
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
Лізуючий розчин, фасування: 1л
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Розчин ізотонічний, фасування: 20л
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані з НСЗУ
Сума35 502.21 UAH