• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Мобільний логістичний пристрій на базі планшету)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

620 233.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
38
хв
02
сек
Гарантія - 18 607.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 936ca74b9b9349dca36ec12caeb8cd8d
Внутрішній номер закупівлі: 30244108
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010802-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 620 233.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:44 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴620 233.33 Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Мобільний логістичний пристрій на базі планшету)