• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Термоперетворювач та інше

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

551 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
14
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ad48885da18745d897b4dd6ca23507f0
Внутрішній номер закупівлі: 30244095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010832-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 551 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:45 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴551 400.00 Термоперетворювач та інше