• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

71 013.34 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 67598ae695d243bea3a97f0721f7867e
Внутрішній номер закупівлі: 30244091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010825-a   
Замовник: 11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Шуманська +380506114394 o.shumanska@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 71 013.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:44 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴71 013.34 Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7