-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7
Оголошено тендер
85 216.01
UAH
Номер:
a8565714fa0149db960214a7f439537a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012947-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38043077
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Іванківський р-н, м. Чорнобиль
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38043077
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Іванківський р-н, м. Чорнобиль
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 216.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги гарантійного технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus CM6C7
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума85 216.01 UAH