-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська об...×-
Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська область)
- ID: UA-2026-08-31-011284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244541
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея для пульта управління БпЛА- ID: UA-2026-08-31-011282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244539
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний...×-
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-08-31-011277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244538
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 - Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-011281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244537
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Аварійно-відновлювальні роботи(капі...×-
Інженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Аварійно-відновлювальні роботи(капітальний ремонт)багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Максима Шелеханя, 132 в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області "
- ID: UA-2026-08-31-011271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244535
ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сухофрукти, повидло вагове, огірки квашені, капуста квашена, родзинки, горо...×-
Томатна паста, сухофрукти, повидло вагове, огірки квашені, капуста квашена, родзинки, горошок морожений, кукурудза морожена,
- ID: UA-2026-08-31-011258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244531
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №30 "ЖУРАВЛИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33761178ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плакат на банерній тканині (Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники)- ID: UA-2026-08-31-011263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244528
Білецька сільська рада ЄДРПОУ: 14029160ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз по дереву 3,5*35; ДБМ 6*40ММ ГРИБ; Гак по дереву Г-подібний 4*40 оцинкований- ID: UA-2026-08-31-011265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244527
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та постачання модульних укриттів- ID: UA-2026-08-31-011259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244523
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дезінсекції (Державний бюджет)- ID: UA-2026-08-31-011268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244522
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги зі створення дизайну та виготовлення декорацій- ID: UA-2026-08-31-011255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244521
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-1...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
- ID: UA-2026-08-31-011256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244520
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25897592ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кульові крани- ID: UA-2026-08-31-011253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244519
Акціонерне товариство "Херсонська теплоелектроцентраль" ЄДРПОУ: 00131771ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-011254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244518
Військова частина А-0707 ЄДРПОУ: 07698400ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-011247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244517
МЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33993329ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -