-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011256-a
Завершена
2 178 400.68
UAH без ПДВ
Номер:
9c3e1b5b92a445de8c124160ae9252be
Внутрішній номер закупівлі:
30244520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011256-a
Замовник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садова Катерина 380936025912 tendernvk3bucha@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 178 400.68 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Кількість
8663 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Кількість
11828 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг)
Кількість
2756 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФАБРИКА-КУХНЯ "ГОТУЇМО"» БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45366376
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Яблунська, будинок 1-Л
Ціна пропозиції
2 178 400.68 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b67c9d21999420783626a2e9988da2f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011256-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФАБРИКА-КУХНЯ "ГОТУЇМО"» БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45366376
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Яблунська, будинок 1-Л
Номер договору:
53
Сума договору:
2 178 400.68 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг): 81.96000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг): 99.32000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг): 106.54000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг): 99.32000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг): 106.54000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний