-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Оголошено тендер
2 178 400.68
UAH
Номер:
7daa8c3eabd242ea8bc5abb976938c03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013434-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 178 400.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:51
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Кількість
8663 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Кількість
11828 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг)
Кількість
2756 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума975 472.47 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 0611702 "Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам"
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 202 928.21 UAH