-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та постачання модульних укриттів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011259-a
Завершена
5 167 510.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a7056f71b41416a85990ec363f23a50
Внутрішній номер закупівлі:
30244523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011259-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Одерій Ольга 380661554091 ODERIY1984@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 167 510.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення та постачання модульних укриттів
Кількість
2 штука
Період постачання
28.08.2026 - 16.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Авангард-інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40097163
-
Контактна особа:
Ірина Бондаренко 380506691716
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул.Володимира Целуйка, буд.15
Ціна пропозиції
5 167 510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb8c5326249e42a4922c31b2a9c9a1d3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011259-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Авангард-інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40097163
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул.Володимира Целуйка, буд.15
Номер договору:
234
Сума договору:
5 167 510.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 306 258.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний