-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Виготовлення та постачання модульних укриттів
Оголошено тендер
5 167 510.00
UAH
Номер:
b69b3f5febc0440a9004cb2ed7636e9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013448-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 167 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення та постачання модульних укриттів
Примітки:
Відповідно до пп. 4 п.13 Особливостей передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)- існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаклійська
Сума5 167 510.00 UAH