-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по бульв. Лесі Українки, 28-а, Печерський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-000452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233695
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з письмового перекладу (Перекладацькі послуги з письмового перекладу документів)- ID: UA-2026-08-31-000446-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233692
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або кар...×-
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
- ID: UA-2026-08-31-000447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233691
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 01992653ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля. Код ДК 021-2015 (CPV)03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233690
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари- ID: UA-2026-08-30-000293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233689
Військова частина А4941 ЄДРПОУ: 26638846ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйце куряче)- ID: UA-2026-08-31-000444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233687
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08564794ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Коробка монтажна д.60; Розетка 2-а з/з біла.- ID: UA-2026-08-31-000431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233685
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення медичних оглядів працівників- ID: UA-2026-08-31-000440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233684
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)- ID: UA-2026-08-31-000442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233682
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48610000-7 Системи баз даних- ID: UA-2026-08-31-000435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233681
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01993701ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конус косарки, кожух конуса косарки- ID: UA-2026-08-31-000443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233679
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради ЄДРПОУ: 41826564ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233678
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метилпреднізолон, суспензія для ін’єкцій, 40 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-08-31-000434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233677
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21312761ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Півмаски- ID: UA-2026-08-31-000430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233674
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя (Мітчик руч 10х1,5)- ID: UA-2026-08-31-000429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233673
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -