-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя (Мітчик руч 10х1,5)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000429-a
Завершена
193.50
UAH з ПДВ
Номер:
9081e8b6a64047459339b18b68b2ed32
Внутрішній номер закупівлі:
30233673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000429-a
Замовник:
Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30659101
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
193.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя (Мітчик руч 10х1,5)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТЗОВ "Експрестехпостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44517379
-
Контактна особа:
Поліщук Олег Павлович 380509385611
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кафедральна, 27/2А
Ціна пропозиції
193.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce7531a583b9404d8a6dac87473bf8f1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000429-a-a1
Постачальник:
ТЗОВ "Експрестехпостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44517379
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кафедральна, 27/2А
Номер договору:
3-Т 27/07/2026
Сума договору:
193.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
161.25 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код за ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя (Мітчик руч 10х1,5): 161.25000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний