-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення медичних оглядів працівників
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000440-a
Завершена
6 953.00
UAH без ПДВ
Номер:
8dccfe2014ef411ab7712733c2e3d492
Внутрішній номер закупівлі:
30233684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000440-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Процедура закупівлі, яка не відбулася UA-2026-08-05-003228-a.
Очікувана вартість:
6 953.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профогляд згідно Наказу МТЗУ №240 від 29.04.2010 р. (чоловіки після 40 років)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Профогляд згідно з Наказом МОЗ України №1393 від 08.09.2025 періодичний (чоловіки)
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІТАЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35183119
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
6 953.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
db481da647064c259668bfa4f2e684f5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000440-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІТАЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35183119
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
136/2026-ВДР
Сума договору:
6 953.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний