-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Півмаски
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000430-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
713 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
19
год
31
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
848645f5443548c0be675b44542f0875
Внутрішній номер закупівлі:
30233674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000430-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальчук Сергій Григорович 380384263888 MYKHALCHUK.SERHII@KHNPP.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
713 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:07 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:07 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:07 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴713 800.00 Півмаски