-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000442-a
Завершена
1 130 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1110ef0d24ff4b77ba678d73198947ad
Внутрішній номер закупівлі:
30233682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000442-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32097750
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Медведєва Оксана Вікторівна 380984478359 teploenergo2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автомобіль вантажопасажирський (Fiat Doblo Combi)
Кількість
1 штука
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Атопалац Тернопіль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42414992
-
Контактна особа:
Хомяк Роман Дмитрович 380508629086 volodymyr.vivcharyk@hyundai.te.ua
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с.Великі Гаї, Микулинецька, 29А
Ціна пропозиції
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
18477bafd78746cbaf5f4f4c3fb6bc96
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000442-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Атопалац Тернопіль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42414992
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, с.Великі Гаї, Микулинецька, 29А
Номер договору:
80
Сума договору:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
941 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
автомобіль вантажопасажирський (Fiat Doblo Combi): 941 666.67000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Розірваний