-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)
Оголошено тендер
1 130 000.00
UAH
Номер:
bdf5774198184b419dae5c58923daabb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-006815-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32097750
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32097750
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)
Примітки:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості) а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.08.2026 12:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізька
Сума1 130 000.00 UAH