-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2026-08-31-006155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239438
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експлуатації спортивних споруд- ID: UA-2026-08-31-006140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239437
ДК 021:2015: 92622000-7 Послуги з організації спортивних заходівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронне обладнання- ID: UA-2026-08-31-006143-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239436
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус, бетон-контакт (4,4л), кут пластиковий (2,5м), багет кутовий, цемент, закінчення (...×-
Плінтус, бетон-контакт (4,4л), кут пластиковий (2,5м), багет кутовий, цемент, закінчення (вагонка), кут, бетон-контакт (3,7) (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44110000-4 Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-08-31-006138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239435
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводження і обслуг...×-
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводження і обслуговування програмного забезпечення "Білінгова система "Мій дім" у відділі житлово-комунальних послуг)
- ID: UA-2026-08-31-006141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239432
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за ш...×-
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
- ID: UA-2026-08-31-006136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239428
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивіль...×-
«Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва, з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» Роботи, пов’язані з реалізацією договорів про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу (зовнішнього електрозабезпечення об’єкта Замовника від місця забезпечення потужності до точки приєднання) на території діяльності СО «Вінницькі центральні ЕМ» АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», Замостянської дільниці» – ХХХV - й етап.
- ID: UA-2026-08-31-006137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239427
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп`ютерна програма "Облік бюджетної установи". Комплект на 2 користувача (апгр...- ID: UA-2026-08-31-006122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239421
Фізико-хімічний інститут ім. О. В. Богатського НАН України ЄДРПОУ: 03534535ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів різні- ID: UA-2026-08-31-006123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239420
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш свинячий- ID: UA-2026-08-31-006121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239419
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити ЛДСП, плити ЛХДФ, крайка- ID: UA-2026-08-31-006127-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239415
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дробарки КСД-1750- ID: UA-2026-08-31-006110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239414
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081389ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15110000-2 "М'ясо" Лопатка свинна без кістки, заморожена- ID: UA-2026-08-31-006106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239413
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільний шпиталь ветеранів" Одеської обласної ради" ЄДРПОУ: 01998555ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фасонний елемент- ID: UA-2026-08-31-006118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239411
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-006119-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239410
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-