-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до дробарки КСД-1750
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006110-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
2 941 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1f5cc3d4323a4881a08ce3e03fc5fbaa
Внутрішній номер закупівлі:
30239414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006110-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 941 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 941 800.00 Запасні частини до дробарки КСД-1750