• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до дробарки КСД-1750

Оголошено тендер

3 530 160.00 UAH
Номер: becf1c6e224f4ebaba54aeb2721012aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-003759-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 3 530 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до дробарки КСД-1750
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералів
Дата опублікування: 31.08.2026 11:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 530 160.00 UAH