-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводження і обслуговування програмного забезпечення "Білінгова система "Мій дім" у відділі житлово-комунальних послуг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006141-a
Завершена
710 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
ab3d7ecba4db47c2936ac41b541b9963
Внутрішній номер закупівлі:
30239432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006141-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна, Харківська область, м. Слобожанське
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стадник Юлія Василівна 380509534153 stadnick@zmtes.kh.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
710 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з супроводження і обслуговування програмного забезпечення "Білінгова система" Мій дім" у відділі житлово-комунальних послуг
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 30.09.2027
Місце постачання
Україна, Харківська область, м. Слобожанське, Чугуївський р-н, територія Замовника та територія Виконавця
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Невепаблік"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44647080
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, вулиця Доброхотова Академіка, будинок 1, квартира 61
Ціна пропозиції
710 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d182df921ed545b0a32d79dfce07da14
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006141-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Невепаблік"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44647080
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, вулиця Доброхотова Академіка, будинок 1, квартира 61
Номер договору:
15/422
Сума договору:
710 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний