-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006143-a
Операція з постачання Товару за цим Договором оподатковується податком на додану вар-тість за нульовою ставкою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 178 від 02 березня 2022 року «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ста-вкою у період воєнного стану».
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
599 350.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
09
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
19960e16fe5d4b9aa818cbf34985beae
Внутрішній номер закупівлі:
30239436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006143-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яковишина Юлія Василівна 380472333347 YYakovyshina@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:04 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 350.00 Електронне обладнання