-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006136-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
102 040.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
15
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
227a3f93c54c482bbba234327be72ce7
Внутрішній номер закупівлі:
30239428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006136-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проць Мар′яна Юріївна 380977068852 Mariana.Y.Prots@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:04 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 040.00 Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D