-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Оголошено тендер
122 448.00
UAH
Номер:
a983307c45114e769d99730d6c2b14c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006770-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
122 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Універсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума122 448.00 UAH