-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19640000-4- Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-013740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246912
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медичні огляди працівників- ID: UA-2026-08-31-013739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246911
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цвяхи будівельні, гладкий стрижень 2.5х60 мм, без покриття- ID: UA-2026-08-31-013736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246910
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки та сорочки- ID: UA-2026-08-31-013738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246908
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної г...×-
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-013735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246907
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль сталевий гнутий PS СD, 3 м (0,4 мм)- ID: UA-2026-08-31-013733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246905
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-013732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246904
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна 860мл- ID: UA-2026-08-31-013731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246903
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та л...×-
ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-013730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246900
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі Код за ДК 021:201503140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-013728-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246899
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гі...×-
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гімнація № 20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради», за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-013727-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246898
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 21332444ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з реконструкції газових мереж на ГР...×-
71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з реконструкції газових мереж на ГРС Мала Горожанка Комарнівського нафтогазопромислу. Видача технічних умов)
- ID: UA-2026-08-31-013725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246897
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-013726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246896
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Іва...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
- ID: UA-2026-08-31-013724-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246895
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562935ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісна техніка та матеріали- ID: UA-2026-08-31-013723-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246894
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -