• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

2 448 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
04
год
38
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4a123a215dcb42e1a32ef09abc09bdca
Внутрішній номер закупівлі: 30246907
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013735-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Контактна особа: Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 448 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:41 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:41 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:41 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 448 000.00 Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)