-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з реконструкції газових мереж на ГРС Мала Горожанка Комарнівського нафтогазопромислу. Видача технічних умов)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013725-a
Завершена
4 074.20
UAH з ПДВ
Номер:
e8e6181160354a1cad2054e6dde1e561
Внутрішній номер закупівлі:
30246897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013725-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лариса ХАЛІНА +380675629314 larysa.khalina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пп.5 п.13 Постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178: «13. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту),вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 5) роботи, товари чи
послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: -відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником». Експертні, нормативні, технічні документи та інші, що підтверджують відсутність конкуренції з технічних причин: - Зведений перелік суб’єктів природних монополій станом на 30.06.2026 року.
Очікувана вартість:
4 074.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з реконструкції газових мереж на ГРС Мала Горожанка Комарнівського нафтогазопромислу. Видача технічних умов
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.06.2027
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45204941
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Золота будинок 42
Ціна пропозиції
4 074.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
Номер:
41f7542a703e43aa9cb8b299446328a0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013725-a-a1
Постачальник:
Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45204941
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Золота будинок 42
Номер договору:
№1505/ЛГВ/26
Сума договору:
4 074.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 395.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 17.06.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний