• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)

Завершена

7 020.00 UAH без ПДВ
Номер: 4d1510e2836f4ce2972023038ff7c056
Внутрішній номер закупівлі: 30246895
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013724-a   
Замовник: УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Кузьмович +380687122484 uzynska.himnaziia@osvita.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Для забезпечення вчасного, безперервного, якісного надання послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) в обсязі, що забезпечить потребу замовника на період проведення відкритих торгів за цим предметом закупівлі з 01 вересня 2026 року по 16 вересня 2026 року на період, необхідний для проведення відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)на період до кінця грудня 2026 року включно, існують об’єктивні обставини непереборного характеру, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів або електронного каталогу. Цей період покриває мінімальний строк тривання процедури відкритих торгів,. Водночас Замовником 29.08.2026 року було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-29-000706-a Враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 01 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради»; враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, з огляду на можливі строки проведення відкритих торгів за Особливостями, договір про закупівлю може бути укладений не раніше ніж 16.09.2026 року є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість: 7 020.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 16.09.2026
Місце постачання 77434, Україна, Івано-Франківська область, с. Узин, вул. Молодіжна,14"А" На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Одновол Світлана Ярославівна
Ціна пропозиції 7 020.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fd58e0adf7104d5d8fa8c5ce9ffc3bff
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013724-a-a1
Постачальник: Одновол Світлана Ярославівна
Номер договору: 11\26
Сума договору: 7 020.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 23:35
Статус:
Підписаний
pdf
договір 11 26 харчування пільгових категорій Узин прямий.pdf