-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гімнація № 20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради», за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону (коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013727-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
11 596 995.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
21
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e61501ab8c3048f59234cc25625d25ce
Внутрішній номер закупівлі:
30246898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013727-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кітнік Олександр Миколайович +380962435546 nvo5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 596 995.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:43 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:43 - 15.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:43 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 596 995.00 Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гімнація № 20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради», за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону (коригування)