-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гімнація № 20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради», за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону (коригування)
Оголошено тендер
13 894 411.60
UAH
Номер:
6ce26b41c5664913853ec58b112b8aa8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015776-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 894 411.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти «Гімнація № 20 імені Сергія Єфремова Хмельницької міської ради», за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону (коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 21:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7640 - Заходи з енергозбереження
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума13 894 411.60 UAH