-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі (Капуста, Морква, Цибуля, Буряк)- ID: UA-2026-09-01-010741-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257566
Відділ освіти Роменської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 02147919ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015- 15110000-2 М’ясо (Печінка куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (код ДК 021:2015-...×-
код ДК 021:2015- 15110000-2 М’ясо (Печінка куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (код ДК 021:2015-15110000-2 М’ясо))
- ID: UA-2026-09-01-010751-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257565
Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради ЄДРПОУ: 05425307ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою)...×-
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-01-010757-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257562
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 30886427ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральна машина великогабаритна- ID: UA-2026-09-01-010732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257559
КЗ "Вишневий ЗДО "Яблунька" ЄДРПОУ: 37606061ДК 021:2015: 42716000-8 Пральні машини, машини для сухого чищення та сушильні машиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпатель гумова ручка- ID: UA-2026-09-01-010734-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257558
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004634ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-010754-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257557
ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-010752-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257556
КУ "Анрушівська школа мистецтв" ЄДРПОУ: 20413419ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Солодощі (печиво, вафлі)- ID: UA-2026-09-01-010743-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257555
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46153888ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з п...×-
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
- ID: UA-2026-09-01-010747-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257552
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Євроруберойд код ДК 021:2015 «44110000-4 Конструкційні матеріали»- ID: UA-2026-09-01-010731-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257551
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини вантажні Continental- ID: UA-2026-09-01-010736-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257549
Військова частина Е6117 ЄДРПОУ: 20001438ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-01-010737-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257548
Ліцей № 17 Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 24145826ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки (спеціального п...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки (спеціального призначення)
- ID: UA-2026-09-01-010629-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257546
Військова частина А2943 ЄДРПОУ: 24973457ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабора...×-
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
- ID: UA-2026-09-01-010730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257545
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02010830ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба гумова; код 44810000-1 Фарби за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- ID: UA-2026-09-01-010738-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257544
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради ЄДРПОУ: 02143442ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -