-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини вантажні Continental
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010736-a
Завершена
82 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
6841b4cdf3fb453f9a1e552a020d7cf8
Внутрішній номер закупівлі:
30257549
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010736-a
Замовник:
Військова частина Е6117
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001438
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 385/55R22.5 160K Continental Conti Hybrid HS5 LRL 20PR M+S 3PMSF
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
82 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bdc63b6339f46068e9081398b2319f6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010736-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
26/178
Сума договору:
82 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Шина 385/55R22.5 160K Continental Conti Hybrid HS5 LRL 20PR M+S 3PMSF: 27 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний