• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)

1 541 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
16
год
41
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e5469b386c13422fb60c2652c45346a5
Внутрішній номер закупівлі: 30257562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010757-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Афанасьєва Тетяна Віталіївна 380459861933 petrivske_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 541 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:07 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:07 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 541 666.67 Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)