-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
Оголошено тендер
1 541 666.67
UAH
Номер:
02508ebe248941d0a93ea51d4fe6ed2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013108-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30886427
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30886427
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 541 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
01.09.2026 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Машина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
×
-
УКТ ЗЕД:
8701941010 ---- нові
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 541 666.67 UAH