-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010730-a
категорія - замовник в розумінні закону - п.3 ч.1 ст.2 закону всі документи пропозиції повинні подаватись українською мовою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
103 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
54
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8492a575230b407a8c397474deeecd0b
Внутрішній номер закупівлі:
30257545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010730-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010830
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, майдан Волі, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Опир +380352525094 vdz@tdmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:06 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:06 - 17.09.2026 01:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:06 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 083.33 Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)