-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з е...×-
Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
- ID: UA-2026-08-31-013180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246354
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МІЛІТАРІ СПОРТ" ЄДРПОУ: 45774934ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-08-31-013167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246352
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників- ID: UA-2026-08-31-013179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246351
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг д/води- ID: UA-2026-08-31-013177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246350
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-08-31-013176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246349
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Система контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включ...×-
Система контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включаючи надання супутніх послуг з її встановлення, монтажу та пусконалагодження
- ID: UA-2026-08-31-013173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246348
Військова частина А2756 ЄДРПОУ: 07644539ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 21:30)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246347
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-013171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246346
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 90512000-9 Послуги з перевезення сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм,...×-
Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2026-08-31-013172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246345
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератори інверторні бензинові 1,6-2,0 кВт, 2,3-3,3 кВт.- ID: UA-2026-08-31-013164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246344
Військова частина А7098 ЄДРПОУ: 26616023ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-013174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246343
КП Парковий культурно- спортивний комплекс ЄДРПОУ: 40636295ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-08-31-013170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246342
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА ЄДРПОУ: 02066753ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (Сантехнічні перегородки)- ID: UA-2026-08-31-013169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246341
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктної документації: «Капітальний ремонт частини підвального приміщення зак...×-
Коригування проєктної документації: «Капітальний ремонт частини підвального приміщення закладу охорони здоров'я з влаштуванням найпростішого укриття, що розміщується за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Южне, вул. Будівельників, 19»
- ID: UA-2026-08-31-013168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246340
Управління капітального будівництва Південнівської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 34607554ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Ліцею №20 Івано-Франківської м...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013166-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246339
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -