• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

5 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
00
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 71e6413905da4020807f54ba0576a815
Внутрішній номер закупівлі: 30246342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013170-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА
Контактна особа: Людмила Шумова +380964141094 lyudmyla.shumova@nuos.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:04 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:04 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:04 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 500.00 Природний газ