• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)

49 566.66 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
35
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0ca2886f8d3b4f68a2455eaad67c05fc
Внутрішній номер закупівлі: 30246354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013180-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МІЛІТАРІ СПОРТ"
Контактна особа: Денис Яблоновский +380632945013 denysyablonovsky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 49 566.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:07 - 08.09.2026 06:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 566.66 Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)