• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (Сантехнічні перегородки)

Сантехнічні перегородки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

37 449.16 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e6fe220c152a4b679eb348a0528aad79
Внутрішній номер закупівлі: 30246341
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013169-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 449.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 449.16 Сантехнічні перегородки