-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з міжнародних перевезень- ID: UA-2026-08-31-004402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237710
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника www.ope...×-
Послуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника www.opera.com.ua об’ємом до 10 Гбайт на технічних засобах Виконавця з підтримкою SSL сертифікату Let's Encrypt
- ID: UA-2026-08-31-004418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237708
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 72415000-2 Постачальники послуг з веб-хостингуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4E- ID: UA-2026-08-31-004416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237707
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
730034, OSB вологостійкий 2,5*1,25 10мм ІМПОРТ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44190000-8 Констру...×-
730034, OSB вологостійкий 2,5*1,25 10мм ІМПОРТ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні)
- ID: UA-2026-08-31-004413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237706
Відділ освіти Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 44104357ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок управління- ID: UA-2026-08-31-004408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237703
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор батарей- ID: UA-2026-08-31-004407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237702
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для двотактних двигунів НР, (б)- ID: UA-2026-08-31-004409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237700
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-08-31-004410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237699
ДК 021:2015: 34913000-0 Запасні частини різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Манжета валу розподільного, 325.156; Патрубок опалювача, 13223887.- ID: UA-2026-08-31-004394-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237697
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення кошторисної документації в частині кошторису на об'єкті: «Пото...×-
Послуга з виготовлення кошторисної документації в частині кошторису на об'єкті: «Поточний ремонт житлових кімнат, передпокоїв, санвузлів, кімнат для відпочинку, холів 4-го поверху Корпусу №2 КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів» (Код ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2026-08-31-004404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237696
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бруківка- ID: UA-2026-08-31-004392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237692
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39150000-8 Меблі та приспособи різні (меблі на замовлення)- ID: UA-2026-08-31-004395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237691
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Радіостанція Motorola- ID: UA-2026-08-31-004398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237690
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія соняшникова 0,920 кг – ДК 021: 20...×-
ДК 021:2015 код 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія соняшникова 0,920 кг – ДК 021: 2015 код 15421000-5 Рафіновані олії)
- ID: UA-2026-08-31-004396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237688
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс послуг з технічного обслуговування службового автомобілю MITSUBISHI OUTLANDER- ID: UA-2026-08-31-004400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237687
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ ЄДРПОУ: 42341034ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -