• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор батарей

501_38340000-0

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

17 650.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a6021ac113b5452abb9f8c9ce66468a0
Внутрішній номер закупівлі: 30237702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004407-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 650.00 Аналізатор батарей