• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Блок управління

Активна

13 440.00 UAH з ПДВ
Номер: e3969a7a1c9940388628f612ebdbd827
Внутрішній номер закупівлі: 30237703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004408-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Фаренюк Богдан Вікторович +380444816345 2v5s.ugz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 13 440.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок управління
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 00000, Україна, Київська область, м. Київ, м. Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю „ІНГАР”
Ціна пропозиції 13 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ccabd142378e454bb678866fd147b01c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004408-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю „ІНГАР”
Сума договору: 13 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 440.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації