-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Блок управління
Оголошено тендер
13 440.00
UAH
Номер:
71ff00061a0e40d1883907b32aea329c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-000227-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блок управління
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.07.2026 08:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), без використання електронної системи закупівель у зв’язку із відміною відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-003171-a).
-
Дата публікації:
29.07.2026 08:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума13 440.00 UAH