-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Радіостанція Motorola
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004398-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
994c2a84b6c54e82aab9552b0040d72a
Внутрішній номер закупівлі:
30237690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004398-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Радіостанція Motorola Mototrbo R7a VHF
Кількість
4 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
123 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7528993cb9a4d4c9ffe14a0ce390477
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004398-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/241/7-32/2026
Сума договору:
123 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Радіостанція Motorola Mototrbo R7a VHF: 30 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний